Rodinná zubní klinika LK Stomatologie
hledá zubního lékaře

Děláme vše pro úspěch mužů, krásu žen a zdravý úsměv dětí. 

ZUBAŘ

Přidejte se k nám do týmu luxusní kliniky v Praze 4 Modřanech!
Hledáme zubaře s alespoň dvouletou praxí, který se chce zapojit do naší zavedené kliniky se čtyřmi pobočkami. Pokud toužíte po skvělém pracovním prostředí a chcete být součástí týmu, který si zakládáte na kvalitní péči a profesionalitě, pak je toto místo přesně pro vás!

Co nabízíme: Základní plat ve výši 150 000 Kč – a to je jen začátek! Skvělé benefity a možnost pružného nastavení benefitů dle vašich potřeb. Možnost růstu a sebevzdělávání – podporujeme vaši kariérní cestu a rozvoj dovedností. Práce na nejnovějších a moderních nástrojích – těšte se na technologicky vybavenou kliniku. Skvělý tým – spolupráce, vzájemná podpora a kolegiální atmosféra jsou pro nás klíčové.

Náplň práce: Diagnostika a léčba pacientů s různými stomatologickými problémy. Provádění zubních zákroků a léčebných postupů. Vedení dokumentace a správa lékařských záznamů.

Požadujeme: Minimálně dvouletou praxi jako zubař. Zájem o poskytování kvalitní zdravotní péče a profesionální přístup k pacientům. Schopnost pracovat v týmu a komunikativní dovednosti.

Nástup do práce je možný dle dohody.

Pokud jste motivovaný/á, pozor/á a rádi pracujete s pacientem, neváhejte a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na naši e-mailovou adresu: [kontaktní e-mail]. Těšíme se na vás!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 775 551 921.

Adresa

Soukalova 2212/6a
143 00 Praha 4 (Praha 12)

Telefon

Lukáš Kocman
+420 775 551 921

Email

kocmanlukas@seznam.cz